X Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery - 2018 - Szkoła Policji w Pile

X Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery

Po raz kolejny Szkoła Policji w Pile uczestniczyła w organizowanych przez Invest Park Pilskich Subregionalnych Targach Pracy i Kariery.


Dla naszej Szkoły była to okazja do zaprezentowania młodym ludziom, absolwentom szkół, zalet pracy w Policji oraz zachęcenia ich do wstępowania w szeregi służb mundurowych.

Zgodnie z tym, że jednym z warunków ubiegania się o przyjęcie do służby jest minimum średnie wykształcenie, zainteresowanym uczniom i absolwentom gimnazjum proponowaliśmy dalsze kształcenie w szkołach ponadgimnazjalnych, prowadzących klasy o profilu policyjnym. Ukończenie takiej szkoły jest premiowane dodatkowymi punktami podczas postępowania kwalifikacyjnego do Policji.

SP/Sebastian Wegner