Biegli wykładowcy z Zakładu Służby Kryminalnej

W dniu 18 września br. młodsi wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Pile: asp. szt. Radosław Grześkowiak i kom. Paweł Leśniewski złożyli przyrzeczenia oraz odebrali dekrety nominacyjne biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu.

Wiceprezes Sądu Okręgowego w Poznaniu ustanowił asp. szt. Radosława Grześkowiaka biegłym w dziedzinie kryminalistyki o specjalności badania śladów traseologicznych, natomiast kom. Pawła Leśniewskiego - biegłym w dziedzinie kryminalistyki o specjalności ujawniania i zabezpieczania śladów entomologicznych.
Kierownictwo Szkoły Policji w Pile składa gratulacje z okazji tak wielkiego sukcesu zawodowego. Dobrze wiemy, z jakim trudem i zapałem nasi koledzy wykonują swoje obowiązki i decyzja o podniesieniu kwalifikacji wydaje nam się doskonałym posunięciem.

ZSK/Sebastian Wegner