25-lecie służby

Jubileusz 25-lecia służby w Policji świętuje właśnie asp. szt. Wioletta Tymczyszyn. Z tej okazji, 4 września, w Szkole Policji w Pile odbyła się uroczysta zbiórka, w której uczestniczyli Komendant Szkoły insp. Beata Różniak – Krzeszewska oraz kierujący komórkami organizacyjnymi na czele z bezpośrednim przełożonym policjantki.

Odkąd asp. szt. Wioletta Tymczyszn, obecnie asystent Sekcji Ochrony Informacji Niejawnych Szkoły Policji w Pile, założyła niebieski mundur i rozpoczęła tym samym swoją służbę w Policji minęło już 25 lat.  Z okazji tak wspaniałego jubileuszu, podczas uroczystej zbiórki z udziałem kierownictwa i kadry kierowniczej Szkoły, Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak – Krzeszewska, życząc policjantce dalszych sukcesów w służbie, podziękowała za to, że przez tyle lat godnie reprezentowała ona policyjny mundur dbając, by był niezmiennie symbolem honoru, dyscypliny oraz oddania najwyższym wartościom. Jubilatka otrzymała z rąk pani Komendant promesę, a także pamiątkowy dyplom.

 

Paulina Politowska

 

Powrót na górę strony