II Piknik Rodzinny

W dniu 15 sierpnia 2018 roku podczas II Pikniku Rodzinnego w Pile, zorganizowanego z okazji święta Wojska Polskiego, na stadionie przy ul. Okrzei, swoje stanowisko miała Szkoła Policji w Pile.


Prezentowane były sposoby zabezpieczania śladów kryminalistycznych oraz niektóre jednostki broni palnej, jaką posiada Policja na wyposażeniu. Przez cały czas trwania pikniku stanowisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci jak i dorosłych.

Broń palną prezentował asp.szt. Krzysztof Plombon z Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych, natomiast kryminalistyczne „tajniki” asp. szt. Małgorzata Krzyżan z Zakładu Służby Kryminalnej wraz z mł.asp. Dominiką Lewandowską-Szczepańską słuchaczem kursu specjalistycznego dla techników kryminalistyki. 

ZSK/ZPiTI/Sebastian Wegner 
 

Powrót na górę strony