Najnowsza monografia dotycząca przestępczości gospodarczej

W księgarniach ukazała się publikacja pt. „Przestępczość gospodarcza” pod redakcją naukową dr. Pawła Łabuza, dr Ireny Malinowskiej, dr. Mariusza Michalskiego, dr. Tomasza Safiańskiego.

Jest to praca grona autorytetów reprezentujących różne środowiska: naukowe, służb i organów państwowych, którzy postarali się stworzyć kompendium wiedzy z zakresu przestępczości gospodarczej z całym jego spektrum organizacyjno-prawnym. Jednym z autorów jest podinsp. Krzysztof Sawicki starszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Pile, który przybliżył problematykę związaną z nielegalnym handlem chronionymi gatunkami fauny i flory. Opracowanie przeznaczone jest przede wszystkim dla praktyków (funkcjonariuszy Policji, prokuratorów, sędziów, adwokatów) oraz studentów na kierunkach prawo i bezpieczeństwo wewnętrzne. Pozycja jest dostępna w bibliotece Szkoły Policji w Pile.

Zapraszamy do lektury.

ZSK/Sebastian Wegner 


 

Powrót na górę strony