Czas na zmiany - 2018 - Szkoła Policji w Pile

Czas na zmiany

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym potrzeba zmiany zaczyna kształtować naszą rzeczywistość. Zmieniamy swój punkt widzenia, swoje plany, chcemy coś ulepszyć lub dostrzegamy w czymś nowe szanse. To właśnie chęć zmiany była powodem kameralnego spotkania, które odbyło się wczoraj w gabinecie Komendanta Szkoły Policji w Pile.

Uroczystość, która miała miejsce 28 maja związana była z odejściem ze Szkoły dwóch wieloletnich i niezwykle zaangażowanych w pracę i życie Szkoły pracowników – specjalisty Wydziału Zaopatrzenia pani Edyty Zdrenki oraz specjalisty Sekcji Prezydialnej pana Włodzimierza Chamczyka. Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak – Krzeszewska w obecności swojego zastępcy nadkom. dr. Marcina Druszcza oraz bezpośrednich przełożonych wspomnianych pracowników, w miłych słowach pożegnała się z odchodzącymi pracownikami, podsumowując ich zawodową przeszłość, podkreślając nieocenione zasługi i życząc realizacji planów, pogody ducha i zdrowia. Wręczone zostały również podziękowania oraz związane ze Szkołą upominki.

 

Paulina Politowska