Wizyta w Szkole - 2018 - Szkoła Policji w Pile

Wizyta w Szkole

W minionym tygodniu z wizytą w Szkole Policji w Pile pojawili się uczniowie 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile. Celem wizyty było przybliżenie specyfiki pracy w jednostce szkoleniowej policji, budzenie szacunku dla policyjnej służby, a przede wszystkim pogłębianie zaufania dzieci w stosunku do policjantów.

 

Podczas wizyty, która miała miejsce 7 maja, dzieci odbyły zajęcia z udzielania pomocy poszkodowanym w ich najbliższym otoczeniu, również z użyciem AED, zwiedziły szkolne obiekty sportowe, obejrzały wystawę „Magiczny cyrkowy świat Marka” prezentującą pasję jednego z pracowników naszej Szkoły, a także poznały tajniki pracy techników kryminalistyki i dowiedziały się kilku ważnych rzeczy związanych z zabezpieczaniem śladów.

 

Paulina Politowska