Czas na zmiany

W sali konferencyjnej pilskiej Szkoły odbyło się pożegnanie Pani Ireny Kowalskiej oraz Pani Grażyny Jabłońskiej - wieloletnich, doświadczonych i rzetelnych pracowników Wydziału Zaopatrzenia. Po wielu latach pracy w Szkole obie Panie odchodzą na emeryturę.

Podczas spotkania, które odbyło się 20 lutego br. p.o. Zastępca Komendanta Szkoły Policji
w Pile podinsp. Michał Kominowski złożył na ręce emerytek gratulacje z okazji osiągnięcia tak długiego stażu pracy i podziękowania za wiele lat zaangażowania w sumienne wykonywanie obowiązków.

Pani Irena Kowalska swoją pracę zawodową rozpoczęła w dniu 17 października 1994 r.  i od razu związała ją ze Szkołą Policji w Pile, w której przepracowała ponad 23 lata. Pani Irena Kowalska dała się poznać jako osoba koleżeńska, realizująca z pełnym zaangażowaniem powierzone zadania. Zawsze chętna do pomocy, za co była wielokrotnie wyróżniona przez Komendanta Szkoły nagrodami pieniężnymi oraz listem pochwalnym za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Pani Grażyna Jabłońska swoją pracę zawodową rozpoczęła w 1973 r. Ze Szkołą Policji w Pile związana była od ponad 22 lat. Za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków, Pani Grażyna Jabłońska była wielokrotnie wyróżniona przez Komendanta Szkoły nagrodami pieniężnymi oraz listem pochwalnym za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników dziękujemy Paniom za lata współpracy i życzymy realizacji życiowych planów, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem. Niech emerytura będzie przede wszystkim czasem dla rodziny, a praca w Szkole Policji w Pile - przyczynkiem do miłych wspomnień.

WK/Paulina Politowska