Czas na realizację życiowych pasji - 2018 - Szkoła Policji w Pile

Czas na realizację życiowych pasji

W sali konferencyjnej pilskiej Szkoły odbyło się pożegnanie Pani Teresy Bakaj, wieloletniego, doświadczonego i rzetelnego pracownika. Po 43 latach pracy Pani Teresa odchodzi na emeryturę.

Podczas spotkania, które odbyło się 23 stycznia br. Zastępca Komendanta Szkoły Policji Pile podinsp. Michał Kominowski złożył na ręce emerytki gratulacje z okazji osiągnięcia tak długiego stażu pracy i podziękowania za wiele lat zaangażowania w sumienne wykonywanie obowiązków.

Ze Szkołą Policji w Pile Pani Teresa Bakaj związana jest od 1 marca 1988 r., gdzie od samego początku zatrudniona była na stanowisku cywilnym w pionie logistycznym. Przez ten czas dała się poznać jako pracownik odpowiedzialny i bardzo dobrze wykonujący swoje obowiązki. Jest postrzegana jako osoba przyjazna, sympatyczna, bez względu na wszystko zawsze chętna do pomocy. Za jakość pracy, którą wykonywała Pani Teresa Bakaj była wielokrotnie wyróżniana przez komendanta Szkoły nagrodami pieniężnymi oraz listem pochwalnym za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników dziękujemy Pani za lata współpracy i życzymy realizacji życiowych planów, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem. Niech emerytura będzie przede wszystkim czasem dla rodziny, a praca w Szkole Policji w Pile - przyczynkiem do miłych wspomnień.

 

SP/Sebastian Wegner