Spotkanie wigilijne

Już w najbliższą niedzielę w rodzinnej atmosferze zasiądziemy przy wigilijnym stole. Aby uczcić ten wyjątkowy, pełen radości, pokoju i oczekiwania, przedświąteczny czas, w Szkole Policji w Pile odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem kierownictwa, funkcjonariuszy, pracowników oraz emerytów.

Tegoroczne spotkanie wigilijne, w którym udział wzięli komendanci, kierownicy komórek organizacyjnych, funkcjonariusze i pracownicy Szkoły, przedstawiciele emerytów oraz kapelan pilskiej Policji ks. Antoni Tofil, odbyło się 22 grudnia w szkolnej stołówce. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia komendanta Szkoły insp. Beaty Różniak - Krzeszewskiej, która podziękowała wszystkim za okres wspólnej pracy i złożyła zebranym świąteczno - noworoczne życzenia. Następnie ks. Antoni Tofil przekazal zgromadzonym kilka ważnych słów nawiązujących do atmosfery i charakteru świąt Bożego Narodzenia, po których poświęcił opłatki. Przy akompaniamencie kolęd, wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i przełamali się opłatkiem, by następnie zasiąść przy wspólnym wigilijnym stole. Wiązankę kolęd, które były wspaniałym tłem świątecznego spotkania wykonal zespoł muzyczny składający się z uczniów Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile. W podziękowaniu za występ, insp. Beata Rożniak-Krzeszewska przekazała uczniom drobne upominki związane ze Szkołą Policji w Pile.

Paulina Politowska