Nie tylko na jesienną słotę - 2017 - Szkoła Policji w Pile

Nie tylko na jesienną słotę

O tym, jak powstaje protokół z badań analitycznych sfałszowanych leków, o nowych substancjach psychoaktywnych, o przestępczości farmaceutycznej, o funkcji identyfikacyjnej pisma ręcznego, czy też o przygotowaniach do przeszukania, i wielu innych zagadnieniach, możecie Państwo przeczytać, sięgając po najnowszy numer „Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego”.

Kilkunastu autorów poszczególnych artykułów i stałych działów, na ponad stu stronach, przybliżyło kwestie, które powinny zainteresować policjantów służby kryminalnej i śledczej, ale również tych, którzy interesują się tą tematyką.

Zachęcamy Państwa do lektury elektronicznego wydania Kwartalnika (wersja tradycyjna dostępna jest w szkolnej bibliotece) oraz wydań poprzednich numerów, które są dostępne w zakładce Kwartalnik. Zapraszamy również do zgłaszania własnych artykułów, które po ich weryfikacji, mogą zostać opublikowane na łamach naszego czasopisma (kontakt e-mail: sekretariat@sppila.policja.gov.pl).

Waldemar Hałuja