Sukcesy st. asp. Małgorzaty Krzyżan na sportowej arenie europejskiej - 2017 - Szkoła Policji w Pile

Sukcesy st. asp. Małgorzaty Krzyżan na sportowej arenie europejskiej

Sukcesy młodszego wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej st. asp. Małgorzaty Krzyżan na sportowej arenie europejskiej.

Po medalach na Mistrzostwach Polski Mastersów, nasza koleżanka st.asp. Małgorzata Krzyżan – młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej,  reprezentowała Polskę na

20 Mistrzostwach Europy Mastersów w Aarhus w Danii, które odbywały się w dniach
27.07- 06.08.2017 roku.

   

Wśród blisko 4000 uczestników z 34 krajów (nr startowy M. Krzyżan 3300) Małgorzata Krzyżan zdobyła srebrny medal i tytuł V-ce mistrzyni Europy Mastersów w rzucie dyskiem kobiet w kategorii W45, wygrała reprezentantka Niemiec, trzecia była Francuzka. Ponadto nasza koleżanka znalazła się w ścisłym finale i zajęła siódme miejsce w pchnięciu kulą kobiet.

Jak podkreśla st.asp. Małgorzata Krzyżan, sport to jej wieloletnia pasja, a jego uprawianie to antidotum na stres zawodowy. Tutaj w naszej Szkole Policji w Pile są wspaniałe warunki do trenowania wielu dyscyplin, baza sportowa pozwoliła na przygotowanie się do startów w sezonie, a w szczególności do tego najważniejszego w tym roku – 20 Mistrzostwa Europy Mastersów.

 

   Marzena Brzozowska