Zbiórka zabawek z okazji Dnia Dziecka – „Przekaż pluszaka - Dzieci - Dzieciom”

Szczęściem jest dać drugiemu człowiekowi radość, dlatego też w ramach zorganizowanego wspólnie przez Szkołę Policji w Pile, Komendę Powiatową Policji w Pile, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pile oraz Zarządy NSZZ Policjantów wyżej wymienionych jednostek pikniku rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, przeprowadzona została zbiórka zabawek pod hasłem „Przekaż pluszaka - Dzieci - Dzieciom”.

Akcja ta przerosła oczekiwania organizatorów, dzieci przyniosły mnóstwo różnego rodzaju zabawek, które zostały przekazane w trakcie dzisiejszej wizyty młodym pacjentom z oddziałów dzieci młodszych i dzieci starszych pilskiego szpitala. W świetlicy policjanci i strażacy z dziećmi zorganizowali wspólną zabawę. Zaskoczone taką miłą niespodzianką, dzieci nie kryły radości, bardzo cieszyły się z otrzymanych zabawek. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia oraz samych radosnych chwil i codziennego uśmiechu.

Serdecznie dziękujemy w imieniu chorych dzieci wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję zbierania zabawek w trakcie festynu, który odbył się w dniu 27 maja na terenie obiektów Szkoły Policji w Pile.

 

 

Michał Zielonka

Powrót na górę strony