Zawody o mistrzostwo Szkoły Policji w Pile w wyciskaniu sztangi leżąc

W dniu 27 kwietnia przedstawiciele Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia: mł. asp. Filip Urbański, kom. Wojciech Kur, asp. szt. Paweł Dobosz zorganizowali dla słuchaczy zawody o mistrzostwo Szkoły Policji w Pile w wyciskaniu sztangi leżąc na ławce poziomej 1/2 masy własnego ciała.

Do rywalizacji stanęło łącznie 29 zawodników w kategoriach kobiet i mężczyzn. Zmagania siłaczy wspierali żywiołowo reagujący koledzy i koleżanki z poszczególnych kompanii.
W wyniku współzawodnictwa w poszczególnych kategoriach, miejsca na podium przedstawiały się następująco:

W kategorii kobiet:

I m. post. Monika Frąckowiak z kompanii 4 z wynikiem 36 powtórzeń (ciężar 36 kg),

II m. post. Monika Cieślak z kompanii 4 - 34 powtórzenia (ciężar 34 kg),

III m. sierż. Monika Romańczuk z kompanii 5- 27 powtórzeń (ciężar 27 kg).

W kategorii mężczyzn:

I m. post. Damian Jastrzębski z kompanii 2 z wynikiem 109 powtórzeń (ciężar 39 kg),

II m. sierż. Damian Ciepliński z kompanii 5 - 97 powtórzeń (ciężar 45 kg),

III m. st. sierż. Jakub Machalica z kompanii 5 - 92 powtórzenia (ciężar 43 kg).

Zawodnicy, którzy uplasowali się na podium otrzymali puchary okolicznościowe ufundowane przez Komendanta Szkoły Policji w Pile oraz NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile, a także gadżety ufundowane przez stowarzyszenie IPA region Piła przy Szkole Policji w Pile. Pozostali uczestnicy zawodów otrzymali służbowe organizery.

Wojciech Kur