Eliminacje do Turnieju Klas Policyjnych

Przypominamy, że już w najbliższą środę odbędą się eliminacje do IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych.

Według postanowień Regulaminu Turnieju, może w nim wziąć udział maksymalnie 25 reprezentacji, w tym szkoły, które zajęły miejsca od pierwszego do trzeciego w poprzedniej jego edycji. Reprezentacje zgłoszonych szkół wezmą udział w eliminacjach, które odbędą się 15 marca br. o godz. 12:00 w Szkole Policji w Pile, Szkole Policji w Katowicach i Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Do eliminacji, przystąpią czteroosobowe drużyny, przy czym każdy z uczestników rozwiązuje test samodzielnie, a wynik drużyny stanowi suma punktów uzyskanych przez poszczególnych zawodników.  Na podstawie przeprowadzonych eliminacji wyłonione zostaną 22 drużyny, które, wraz ze szkołami, które w poprzedniej edycji Turnieju zajęły miejsca od  1-3, zmierzą się w finale Turnieju Klas Policyjnych w dniach 29-30 maja w Szkole Policji w Pile.

Jacek Czechowski