Kurs zarządzania zasobami ludzkimi

Uczestnicy kursu specjalistycznego dla kadry kierowniczej Policji średniego szczebla zarządzania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, ukończyli pierwszą w tym roku w Szkole Policji w Pile edycję ww. szkolenia.

Zajęcia realizowane są w formie warsztatów psychologicznych i przeznaczone są dla osób posiadających niewielkie doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi oraz osób przewidywanych do objęcia stanowiska kierowniczego. Tematyka szkolenia obejmuje m.in. zagadnienia związane z „miękkimi” umiejętnościami kierowniczymi, zasadami współpracy w komórkach organizacyjnych Policji oraz funkcjonowaniem pracowników w grupie zawodowej.

Warsztatowa forma prowadzenia zajęć pozwala na wytworzenie atmosfery, która i tym razem sprzyjała budowaniu dobrych relacji podczas szkolenia.

Zajęcia dla przełożonych w pilskiej Szkole prowadzone są już od trzech lat.

Alicja Baranowska, Ewa Polewska-Strug