Spotkanie ze św. Mikołajem

W czwartkowe popołudnie aula Szkoły Policji w Pile zamieniła się w magiczne miejsce gier, zabaw i spotkań ze św. Mikołajem.

Impreza  zorganizowana przez Szkołę Policji w Pile, NSZZ Policjantów, NSZZ Pracowników Policji oraz Szkolny Region IPA, adresowana była do dzieci pracowników i funkcjonariuszy Szkoły. Animacje w postaci konkursów w zamarznięte figurki, świątecznej zumby, dmuchanego zamku i zabaw z chustą, zapewniła Akademia Zabawy KLEKS. Dla dzieci największą atrakcją było natomiast spotkanie ze św. Mikołajem, na którego wyczekiwali z dużą niecierpliwością. Mikołaj obdarował dzieci drobnymi upominkami, a w zamian za to dzieci przedstawiły mu przygotowane przez siebie z tej okazji wierszyki.

Paulina Politowska

  • Dzieci podczas zabawy
Powrót na górę strony