Przedszkolaki w Szkole Policji - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Przedszkolaki w Szkole Policji

Data publikacji 21.10.2016

Szkołę Policji odwiedziły wczoraj dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5 w Pile z oddziału przedszkolnego „Pszczółki”. Policjanci ze Szkoły Policji w Pile, w tym roku spotkali się z dziećmi już po raz piętnasty.

Szkołę Policji odwiedziły wczoraj dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5 w Pile z oddziału przedszkolnego „Pszczółki”. Policjanci ze Szkoły Policji w Pile, w tym roku spotkali się z dziećmi już po raz piętnasty. Odwiedzają nas uczniowie klas ponadgimnazjalnych, gimnazjaliści, uczniowie szkół podstawowych, a także przedszkolaki. Podczas zwiedzania dzieci spotkały się z ratownikiem medycznym, który pokazał im sprzęt, na którym policjanci ćwiczą udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Dużo radości sprawiła przedszkolakom wizyta w sali techniki kryminalistycznej, gdzie technicy kryminalistyki wykonali zebranym pamiątkową daktyloskopię. Uwieńczeniem wizyty była możliwość obejrzenia oznakowanego radiowozu. Wszyscy chętni mogli usiąść za kierownicą i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant. Autor:

  Jacek Czechowski