Zakończenie kursu podstawowego - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Zakończenie kursu podstawowego

Data publikacji 21.10.2016

Dobiegła końca pierwsza tegoroczna edycja szkolenia zawodowego podstawowego. 13 września policjanci z garnizonów: dolnośląskiego, łódzkiego, lubuskiego i opolskiego,

Dobiegła końca pierwsza tegoroczna edycja szkolenia zawodowego podstawowego. 13 września policjanci z garnizonów: dolnośląskiego, łódzkiego, lubuskiego i opolskiego, po przystąpieniu do egzaminu końcowego otrzymali, z rąk p.o. Zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Pile ds. dydaktycznych insp. Mariusza Wiatra, świadectwa ukończenia kursu. Po blisko sześciu miesiącach nauki, bogatsi o nowe umiejętności, powracają do swoich macierzystych jednostek, gdzie rozpocznie się ich dalsza służba. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas wykonywania tego trudnego i odpowiedzialnego zawodu.

  Paulina Politowska