Wakacyjna wizyta w szpitalu - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Wakacyjna wizyta w szpitalu

Data publikacji 05.08.2016

Stało się to już tradycją, że wolontariusze samorządu szkolnego Szkoły Policji w Pile odwiedzają pacjentów dziecięcego oddziału w pilskim szpitalu.

Wakacyjna wizyta w szpitaluStało się to już tradycją, że wolontariusze samorządu szkolnego Szkoły Policji w Pile odwiedzają pacjentów dziecięcego oddziału w pilskim szpitalu. Ta niezwykle szczytna idea nabiera szczególnego znaczenia w okresie wakacyjnym, gdy wielu z nich nie może uczestniczyć w zorganizowanych wyjazdach kolonijnych bądź rodzinnych. W trakcie wczorajszej wizyty policjanci przekazali dzieciom upominki w postaci pluszowych maskotek, słodyczy, odblasków oraz materiałów plastycznych. W szpitalnej świetlicy policjanci zorganizowali wspólną zabawę, a na zakończenie swoich odwiedzin życzyli młodym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia oraz samych radosnych chwil.

 

Wakacyjna wizyta w szpitalu Wakacyjna wizyta w szpitalu Wakacyjna wizyta w szpitalu Wakacyjna wizyta w szpitalu

autor: Wojciech Thiel

(05.08.16)