Avans Blues dla Adrianka - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Avans Blues dla Adrianka

Data publikacji 21.06.2016

Działający przy Szkole Policji w Pile zespół muzyczny Avans Blues w składzie: podinsp. Jacek Słoński, podinsp. Tomasz Ratajczak oraz nadkom. Paweł Holeksa ...

Avans Blues dla Adrianka Działający przy Szkole Policji w Pile zespół muzyczny Avans Blues w składzie: podinsp. Jacek Słoński, podinsp. Tomasz Ratajczak oraz nadkom. Paweł Holeksa, w sobotę 18 czerwca wziął udział w koncercie charytatywnym w Klubie Muzycznym „Barka” w Pile. Koncert dedykowany był 7-letniemu Adrianowi, który ma zdiagnozowany zespół FAS. Wydarzenie patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski.
Poza wspomnianym zespołem, wystąpiły także trzy inne pilskie grupy, tj. Street City Vibration, Niespodzianka oraz Aberrancy. W ramach koncertu odbyły się liczne aukcje dla Adriana, który pozostaje pod opieką Fundacji Złotowianka. Licznie zgromadzona i szczodra publiczność długo oklaskiwała występ naszego zespołu.
To kolejna akcja charytatywna, w której wziął udział Avans Blues i z pewnością, nie ostatnia.

autor: Jacek Słoński

(21.06.16)