Spotkanie wielkanocne

Data publikacji 23.03.2016

Święta Wielkanocne to szczególny czas, który łączy w sobie religijne obrzędy i ludowe tradycje. Jednym z ważniejszych symboli Świąt Wielkiej Nocy są jajka, którymi dzielimy ...

Spotkanie wielkanocne Święta Wielkanocne to szczególny czas, który łączy w sobie religijne obrzędy i ludowe tradycje. Jednym z ważniejszych symboli Świąt Wielkiej Nocy są jajka, którymi dzielimy się z najbliższymi przy świątecznym stole. Mając na uwadze te tradycje p.o. komendant Szkoły insp. Piotr Leciejewski, zastępcy komendanta: insp. Piotr Gaca i insp. Roman Gryczka, kierownicy i przedstawiciele poszczególnych wydziałów oraz kapelan Szkoły ks. dr Władysław Nowicki spotkali się wczoraj w Szkole Policji w Pile na symbolicznym wielkanocnym śniadaniu. Podczas spotkania ksiądz kapelan odmówił modlitwę i poświęcił pokarmy, a komendant złożył świąteczne życzenia. Po uroczystym wstępie zebrani goście zasiedli do wspólnego stołu.

Spotkanie wielkanocne Spotkanie wielkanocne Spotkanie wielkanocne Spotkanie wielkanocne

autor: Paulina Politowska

(23.03.16)