Walka z kradzieżą sygnału telewizyjnego - KONFERENCJA - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Walka z kradzieżą sygnału telewizyjnego - KONFERENCJA

Data publikacji 17.03.2016

Szkoła Policji w Pile, wspólnie z Biurem Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji i Stowarzyszeniem SYGNAŁ, w dniach 31 marca - 1 kwietnia zorganizuje konferencję ...

Walka z kradzieżą sygnału telewizyjnego - KONFERENCJA Szkoła Policji w Pile, wspólnie z Biurem Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji i Stowarzyszeniem SYGNAŁ, w dniach 31 marca - 1 kwietnia zorganizuje konferencję pt. „Walka z kradzieżą sygnału telewizyjnego. Przestępczość skierowana przeciwko własności intelektualnej”.
W konferencji udział wezmą przedstawiciele Komendy Głównej Policji, jednostek terenowych i szkół Policji, prokuratury, Straży Granicznej, Służby Celnej oraz ww. Stowarzyszenia i Koalicji Antypirackiej.

autor: Krzysztof Opaliński

(17.03.16)