Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji

Data publikacji 09.03.2016

Słowami Ericha Osterfielda „kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana” rozpoczęło się wczorajsze spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Słowami Ericha Osterfielda „kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana” rozpoczęło się wczorajsze spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Słuchaczy Szkoły Policji w Pile we współpracy z Niezależnymi Samorządnymi Związkami Zawodowymi Policjantów ze Szkoły Policji. Zebranym Paniom życzenia złożyli m.in.: p.o. Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Piotr Leciejewski oraz przewodniczący NSZZ Policjantów podinsp. Rafał Socha. W części artystycznej dla zebranych na sali Pań zaśpiewały uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. Był to także czas na małą retrospekcję – zaprezentowane zostały nagrania z występów, jakie miały miejsce podczas obchodów Dnia Kobiet w roku 2010. Najbardziej wyczekanym punktem spotkania był natomiast występ jednego z pracowników Szkoły Policji w Pile, Marka Szukaja. Wyrecytowane przez niego wiersze wywołały wzruszenie u sporej części widowni. Całość została uwieńczona gromkimi brawami. Po uroczystości organizatorzy zaprosili Panie na przygotowany poczęstunek.

Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji
Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji
Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji Międzynarodowe Święto Kobiet w Szkole Policji

autor: Paulina Politowska

(09.03.16)