Szkolenie dla słuchaczy

Data publikacji 24.02.2016

Grzegorz Surowców - specjalista ds. antypirackich z FOTA BIURO PRAWNE przeprowadził kolejne szkolenie dla słuchaczy Szkoły, tym razem kursu specjalistycznego ...

Szkolenie dla słuchaczy Grzegorz Surowców - specjalista ds. antypirackich z FOTA BIURO PRAWNE przeprowadził kolejne szkolenie dla słuchaczy Szkoły, tym razem kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej oraz kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności dochodzeniowo - śledcze. Głównymi tematami szkolenia były: techniczne aspekty dot. obchodzenia skutecznych technicznych zabezpieczeń w konsolach do gier firmy SONY Playstation, a także rozpoznawanie znaków towarowych oraz podrobionych akcesoriów firmy SONY Playstation.

autor: Krzysztof Opaliński

(24.02.16)

Powrót na górę strony