Data publikacji 22.02.2016

Zapraszamy do zapoznania się z kroniką przedsięwzięć Szkoły Policji w Pile na rzecz miasta i powiatu w 2015r, w której zawarte są wydarzenia ...

Kronika Zapraszamy do zapoznania się z kroniką przedsięwzięć Szkoły Policji w Pile na rzecz miasta i powiatu w 2015r, w której zawarte są wydarzenia związane z naszym regionem, których Szkoła była organizatorem lub czynnym uczestnikiem. Kadra, pracownicy oraz słuchacze pilskiej Szkoły Policji angażują się, często również charytatywnie, w życie miasta i jego mieszkańców. Zebrane i opisane w tym materiale wydarzenia stanowią wizytówkę zarówno Szkoły Policji, jak i Piły i okolic. Są również dowodem na owocną współpracę pomiędzy Szkołą Policji, miastem i innymi instytucjami znajdującymi się na terenie powiatu.
Zebrane w dokumencie informacje dotyczące wydarzeń są jedynie skrótowym opisem. Pełna relacja oraz dokumentacja fotograficzna poszczególnych przedsięwzięć znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Archiwum aktualności – 2015.

Kronika 2015

autor: Paulina Politowska