Odwiedziny w szpitalu - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Odwiedziny w szpitalu

Data publikacji 16.02.2016

Wolontariusze z naszej Szkoły odwiedzili pacjentów oddziału dzieci starszych w pilskim szpitalu, którym przekazali upominki w postaci zabawek, książek, gier planszowych ...

Odwiedziny w szpitalu Wolontariusze z naszej Szkoły odwiedzili pacjentów oddziału dzieci starszych w pilskim szpitalu, którym przekazali upominki w postaci zabawek, książek, gier planszowych, kredek oraz kolorowanek.
Lata obserwacji podczas dziesiątków odbytych już wizyt, utwierdzają nas w przekonaniu, że śmiech dzieci, to jedna z najkorzystniejszych terapii, dzięki której szybciej wracają one do zdrowia. Trwają już przygotowania do organizacji wspólnego pikniku (powitanie wiosny) wolontariuszy z naszej szkoły z uczestnikami placówek z powiatu pilskiego, zajmującymi się osobami niepełnosprawnymi.

Odwiedziny w szpitalu Odwiedziny w szpitalu Odwiedziny w szpitalu Odwiedziny w szpitalu

autor: Wojciech Thiel

(16.02.16)