Czas pożegnań i wspomnień

Data publikacji 18.01.2016

Kolejną, jakże istotną decyzję, podjęli w swoim życiu dwaj starszy wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Pile. Podinsp. Mariusz Staroń i podinsp. ...

Czas pożegnań i wspomnień Kolejną, jakże istotną decyzję, podjęli w swoim życiu dwaj starszy wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Pile. Podinsp. Mariusz Staroń i podinsp. Tadeusz Niemira z dniem 15 stycznia 2016 roku postanowili rozstać się z mundurem i odejść na zasłużoną emeryturę. W piątek dobyła się uroczystość podczas której zarówno p.o. Komendanta Szkoły Policji insp. Roman Gryczka jak i bezpośredni przełożony policjantów - kierownik Zakładu Służby Kryminalnej insp. Marzena Brzozowska pożegnali obu Panów, podsumowując ich zawodową przeszłość, podkreślając nieocenione zasługi i życząc dalszych realizacji planów i pogody ducha. Świeżo upieczeni emeryci otrzymali również pamiątkowe dyplomy oraz związane ze Szkołą upominki.
Przywołując słowa duńskiego filozofa i poety, że „życie można zrozumieć oglądając się za siebie, ale żyć można patrząc tylko przed siebie” życzymy naszym kolegom miłych wspomnień, urzeczywistniania nowych pragnień, dużo radości i przede wszystkim zdrowia.

Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień
Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień
Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień Czas pożegnań i wspomnień

autor: Paulina Politowska

(18.01.16)

Powrót na górę strony