Karnawałowa wizyta

Data publikacji 15.01.2016

W czwartkowe popołudnie wolontariusze z samorządu słuchaczy Szkoły Policji w Pile wraz uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum ...

Karnawałowa wizyta W czwartkowe popołudnie wolontariusze z samorządu słuchaczy Szkoły Policji w Pile wraz uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy przy Centrum Charytatywno - Opiekuńczym w Pile zorganizowali zabawę karnawałową. Dzięki otwartej postawie policjantów oraz podopiecznych placówki, udało się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Nikogo nie trzeba było zachęcać do tańca. Nie zabrakło wyśmienitego poczęstunku, przygotowanego przez podopiecznych Warsztatów w ramach pracowni gospodarstwa domowego. Oprawą muzyczną zajął się już tradycyjnie uczestnik Warsztatów, którego bogaty i profesjonalny repertuar muzyczny, nie pozwolił nikomu stać w miejscu. Wolontariusze zrewanżowali się upominkami i prezentami, które przydadzą się w działalności placówki.
W tym samym dniu przedstawiciele kursu specjalistycznego dla techników kryminalistyki przygotowali i przeprowadzili warsztaty kryminalistyczne dla najmłodszych - przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola nr 2 Caritas w Leżenicy. Warsztaty przeprowadzone w formie zabawy, wprowadziły najmłodsze dzieci w świat baśni i czarów. Dziękujemy serdecznie słuchaczom kursów specjalistycznych za przygotowanie wyjazdu oraz wszystkim naszym wolontariuszom, którzy dając siebie, niosą pomoc innym.

Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta
Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta
Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta Karnawałowa wizyta

autor: Wojciech Thiel

(15.01.16)

Powrót na górę strony