Warsztaty z „Sygnałem”

Data publikacji 14.12.2015

W ubiegłym tygodniu w warszawskiej siedzibie Stowarzyszenia „Sygnał”, wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, podinsp. Robert Kreczmer, poprowadził ...

Warsztaty z „Sygnałem” W ubiegłym tygodniu w warszawskiej siedzibie Stowarzyszenia „Sygnał”, wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, podinsp. Robert Kreczmer, poprowadził warsztaty szkoleniowe.
Tematem spotkania było wykorzystywanie Internetu jako narzędzia komunikacji środowisk przestępczych w sprawach dotyczących naruszeń praw autorskich. Podinsp. Robert Kreczmer omówił zagadnienia związane z sieciami p2m, wymiany plików z wykorzystaniem skrzynek mailowych oraz oprogramowania Yogoo. Dużo uwagi poświęcił także możliwościom wymiany wiedzy na forach internetowych i przykładom wypowiedzi użytkowników identyfikujących problem łamania praw.

autor: Leszek Koźmiński

(14.12.15)

Powrót na górę strony