„Mój agent Masa”

Data publikacji 24.11.2015

Kryminalna Piła i Regionalne Centrum Kultury zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie autorskie z dziennikarzem śledczym, reprezentującym tygodnik ...

„Mój agent Masa” Kryminalna Piła i Regionalne Centrum Kultury zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie autorskie z dziennikarzem śledczym, reprezentującym tygodnik „Polityka” - Piotrem Pytlakowskim.
Autor opowie o swojej wyjątkowej książce zatytułowanej „Mój agent Masa”, w której pojawiły się informacje o zwerbowaniu Jarosława Sokołowskiego – agenta gangu pruszkowskiego. Z publikacji można dowiedzieć się dlaczego, zdaniem Piotra Pytlakowskiego, Masa nie powinien dostać statusu świadka koronnego oraz jak wygląda sprawa donosicielstwa wśród agentów. Książka stanowi policyjne i dziennikarskie spojrzenie na sprawę i jest efektem rozmowy dziennikarza z Piotrem Wróblem, oficerem polskiej Policji, który zwerbował Masę.
Spotkanie odbędzie się 3 grudnia 2015 roku (czwartek) o godz. 18:00 w sali kameralnej na Placu Staszica 1.

autor: Paulina Politowska

(23.11.15)

Powrót na górę strony