Umarłych wieczność dotąd trwa ...

Data publikacji 05.11.2015

Początek listopada, jak co roku, skłania do refleksji i wspomnień o tych, których już nie ma pośród nas. Członkowie szkolnego regionu IPA z sentymentem ...

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci Początek listopada, jak co roku, skłania do refleksji i wspomnień o tych, których już nie ma pośród nas. Członkowie szkolnego regionu IPA z sentymentem wspominają zmarłą w sierpniu br. Annę Fons, która była honorowym członkiem Stowarzyszenia.
W Dniu Wszystkich Świętych złożono na Jej grobie kwiaty i znicze, symbolizujące wciąż żywą pamięć o osobie, która służyła pomocą od początku reaktywacji regionu IPA w Szkole Policji w Pile.
Śp. Anna Fons była zaangażowana w działalność szkolnego regionu IPA, a także towarzyszyła jego członkom przy okazji różnych wydarzeń, utrwalając fotografią i piórem ich historię. Była dobrą koleżanką i życzliwym, szczerym człowiekiem.
Aniu, spoczywaj w pokoju.

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci

autorzy: Paulina Politowska, Jarosław Zientkowski

(05.11.15)

Powrót na górę strony