Nietypowy gość w przedszkolu

Data publikacji 20.10.2015

Funkcjonariusze i słuchacze Szkoły Policji w Pile odwiedzili Publiczne Przedszkole w Pile na Zielonej Dolinie oraz przedszkole nr 17 znajdujące się przy ...

Nietypowy gość w przedszkolu Funkcjonariusze i słuchacze Szkoły Policji w Pile odwiedzili Publiczne Przedszkole w Pile na Zielonej Dolinie oraz przedszkole nr 17 znajdujące się przy ul. Śniadeckich im. krasnala Hałabały.
Przyczynkiem do spotkania była chęć przekazania dzieciom informacji na temat bezpiecznego zachowania się na drodze oraz postępowania w przypadku napotkania bezpańskiego psa. Wolontariusze, w formie zabawy, przekazali przedszkolakom informacje na temat prawidłowego przechodzenia przez jezdnię oraz poruszania się po niej w przypadku braku chodnika. Na zakończenie pogadanki dzieci otrzymały do pokolorowania budynek Szkoły Policji w Pile oraz wykonały pamiątkową daktyloskopie. Prawdziwą eksplozję radości wśród przedszkolaków wywołało pojawienie się psa wraz z jego przewodnikiem, asp. Tomaszem Andrzejewskim. Policjant omówił i pokazał, w jaki sposób postępować w przypadku napotkania nieznanego psa.

Nietypowy gość w przedszkolu Nietypowy gość w przedszkolu Nietypowy gość w przedszkolu Nietypowy gość w przedszkolu

autor: Wojciech Thiel

(16.10.15)