I Pilski Turniej BLACK BIRDA

Data publikacji 25.09.2015

3 października zapraszamy do Szkoły Policji w Pile na „I Pilski Turniej Muaythai Black Bird”. To pierwsza taka impreza sportowa organizowana w naszym mieście.

I Pilski Turniej BLACK BIRDA 3 października zapraszamy do Szkoły Policji w Pile na „I Pilski Turniej Muaythai Black Bird”. To pierwsza taka impreza sportowa organizowana w naszym mieście.
W turnieju tym będą startowały osoby, które po raz pierwszy chcą walczyć w formule Muaythai (TPW - Turniej Pierwszych Walk) oraz zawodnicy bardziej doświadczeni na ringach polskich, jak i całej Europy (LIGA).
Na uwagę zasługuje fakt, że jest to turniej w formule amatorskiej, czyli zawodnicy walczą w pełnym stroju ochronnym (kaski, kubraki, ochraniacze na piszczele, łokcie, kolana).
Władze Polskiego Związku Muaythai zadbały o to, żeby rywalizacja była czysto sportowa z przejrzystymi zasadami oraz regulaminem. Nad przebiegiem całej imprezy będą czuwali wykwalifikowani sędziowie specjalizujący się w ocenianiu walk Muaythai.
W organizację turnieju zaangażowany jest wykładowca Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych Szkoły Policji w Pile – mł. asp. Tomasz Ptak, który jest trenerem Polskiego Związku Muaythai.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Wielkopolskiego Zrzeszenia Muaytai BLACK BIRD – Piła.

autor: Jacek Czechowski

(25.09.15)

Powrót na górę strony