Avans Blues „Na fali”

Data publikacji 24.08.2015

Zespół Awans Blues z naszej szkoły, w składzie podinsp. Jacek Słoński – perkusja, podinsp. Tomasz Ratajczak – gitara oraz nadkom. Paweł Holeksa ...

Avans Blues „Na fali” Zespół Awans Blues z naszej szkoły, w składzie podinsp. Jacek Słoński – perkusja, podinsp. Tomasz Ratajczak – gitara oraz nadkom. Paweł Holeksa – bas i wokal wystąpił na nadmorskiej promenadzie w Darłówku Wschodnim. Podczas dwugodzinnego koncertu muzycy zaprezentowali zgromadzonej publiczności szereg utworów zaliczanych do klasyki światowego i polskiego bluesa. Kto z nas nie zna „Gimme all your loving” z repertuaru ZZ TOP, „Czerwony jak cegła” Dżemu, czy też „Crossroads” zespołu Cream. Koncert spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Fani muzyki tuż po koncercie głośno wyrażali swoją aprobatę dla twórczości zespołu. Uściskom dłoni i miłym słowom nie było końca.
Zapraszamy serdecznie na kolejne występy grupy Avans Blues. Bieżącą działalność zespołu można śledzić TU.

Avans Blues „Na fali” Avans Blues „Na fali” Avans Blues „Na fali” Avans Blues „Na fali”

autor: Jacek Słoński

(24.08.15)