Pożegnanie samorządu

Data publikacji 07.08.2015

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, opiekun samorządu w imieniu komendanta Szkoły ...

Pożegnanie samorządu W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, opiekun samorządu w imieniu komendanta Szkoły insp. Jerzego Powieckiego podziękował przedstawicielom kompanii za postawę zaprezentowaną podczas pobytu.
Komendant za aktywność realizowaną w działalności samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej, wyróżnił listami gratulacyjnymi oraz upominkami: asp. szt. Roberta Matuszewskiego, mł. asp. Piotra Szmyta, sierż. sztab. Edytę Żeglarską oraz sierż. Beatę Szyndler-Kołtunowską.
Podczas spotkania dotychczasowy przewodniczący przekazał symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie od 11 sierpnia asp. Krzysztof Puchalski.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich egzaminie.

Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu

autor: Wojciech Thiel

(06.08.15)