Super mecz

Data publikacji 24.07.2015

W środę, 22 lipca odbył się mecz piłki nożnej, pomiędzy reprezentacją kadry Szkoły Policji w Pile, a reprezentacją słuchaczy. Zorganizowane przez kadrę szkoły ...

Super mecz W środę, 22 lipca odbył się mecz piłki nożnej, pomiędzy reprezentacją kadry Szkoły Policji w Pile, a reprezentacją słuchaczy. Zorganizowane przez kadrę szkoły zawody sportowe były okazją do uczczenia obchodów 96-lecia powołania Policji Państwowej, przypadających na dzień 24 lipca. Zawodników oraz licznie i żywiołowo reagujących na boiskowe wydarzenia kibiców przywitali: Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile nadzorujący pion dydaktyczny: insp. Piotr Gaca oraz Naczelnik Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia: mł. insp. Artur Godlewski. Nad zaciętą rywalizacją obu ekip czuwało dwóch profesjonalnych sędziów piłkarskich: mł. asp. Sylwester Góźdź - słuchacz kompanii 1 oraz Pan Rafał Płotka z pilskiego OZPN.
Kadrę reprezentowali: podinsp. Jacek Słoński, nadkom. Paweł Holeksa, kom. Piotr Sochacki, podkom. Wojciech Kur, asp. szt. Ryszard Rudnicki, asp. Artur Lepalczyk, asp. Pińkowski Jarosław, mł. asp. Przemysław Zublewicz, mł. asp. Łukasz Wisniewski, sierż. szt. Sebastian Polak, sierż. szt. Romuald Cieciura.
W składzie drużyny przeciwnej wystąpili: mł. asp. Tomasz Kołodziejczyk, sierż. szt. Paweł Mróz, sierż. szt. Barbara Rodzik, sierż. szt. Łukasz Zgryziewicz , sierż. Krzysztof Mordeja, sierż. Hubert Wałęza sierż. Piotr Pukłacki, sierż. Roman Potysz, sierż. Paweł Pakaszewski - słuchacze kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności dochodzeniowo – śledcze, z kompanii 3.
Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla reprezentacji słuchaczy – GRATULUJEMY!

Super mecz Super mecz Super mecz Super mecz

autor: Wojciech Kur