Najlepsi

Data publikacji 22.07.2015

Najlepsi W dniu 17 czerwca kadra Szkoły Policji w Pile wspierana przez słuchaczy kompanii 3 uczestniczyła w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego we Wronkach. Zmagania sportowe odbywały się w obiektach szkoleniowych należących do akademii piłkarskiej Lecha Poznań w Popowie.
W Turnieju wzięło udział 10 zespołów reprezentujących służbę więzienną oraz Policję. Organizatorzy podzielili drużyny na 2 grupy rozgrywkowe po 5 drużyn. W fazie eliminacyjnej, a następnie w finale, reprezentacja pilskiej Szkoły Policji była niepokonana - tracąc w sześciu meczach tylko jedną bramkę. W finale pokonaliśmy trzykrotnego zwycięzcę wspomnianego Turnieju - administrację Zakładu Karnego we Wronkach: 3:0 po bramkach: Sebastiana Polaka, Przemysława Zublewicza i Łukasza Zgryziewicza. W Turnieju kadrę Szkoły reprezentowali: podinsp. Jacek Słoński, podkom. Wojciech Kur, mł. asp. Przemysław Zublewicz, mł. asp. Łukasz Wiśniewski oraz sierż. szt. Sebastian Polak. Wymienionych policjantów dzielnie wspierali słuchacze kursu specjalistycznego: sierż. szt. Łukasz Zgryziewicz, sierż. Piotr Pukłacki, sierż. Hubert Wałęza, oraz sierż. szt. Barbara Rodzik - wybrana najlepszym zawodnikiem Turnieju.
Serdecznie gratulujemy.

Najlepsi Najlepsi Najlepsi Najlepsi