Handel ludźmi - II edycja kursu specjalistycznego

Data publikacji 24.06.2015

W dniach 15-19 czerwca funkcjonariusze służby kryminalnej realizujący zadania służbowe związane z zapobieganiem i zwalczaniem przestępstwa handlu ludźmi ...

Handel ludźmi - II edycja kursu specjalistycznego W dniach 15-19 czerwca funkcjonariusze służby kryminalnej realizujący zadania służbowe związane z zapobieganiem i zwalczaniem przestępstwa handlu ludźmi, uczestniczyli w II edycji kursu specjalistycznego z zakresu zapobiegania przestępstwom handlu ludźmi i ich zwalczania.
Prelegentami, którzy podzielili się wiedzą z uczestnikami kursu byli wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej: asp. Jolanta Kamińska, podinsp. Krzysztof Sawicki oraz kom. Ewa Polewska-Strug z Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia. W charakterze ekspertów zewnętrznych w zakresie zapobiegania i zwalczania przestępstwa handlu ludźmi wykłady prowadzili kom. Jarosław Pytliński z Zarządu CBŚP w Gorzowie Wielkopolskim oraz asp. szt. Jacek Lewandowski z Wydziału ds. Handlu Ludźmi Biura Służby Kryminalnej KGP.
Handel ludźmi - II edycja kursu specjalistycznego Dwudziestu dwóch funkcjonariuszy z garnizonów Policji w Polsce oraz wykładowcy ze Szkoły Policji w Słupsku wzbogacało swoją wiedzę na temat współczesnych form wykorzystania osób jako ofiar handlu ludźmi, metod działania sprawców oraz taktyki prowadzenia czynności wykrywczych.

autor: Marzena Brzozowska

(24.06.15)