Majowe pożegnanie

Data publikacji 14.05.2015

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu podstawowego, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki podziękował przedstawicielom kompanii za postawę ...

Majowe pożegnanie W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu podstawowego, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki podziękował przedstawicielom kompanii za postawę zaprezentowaną podczas pobytu w Szkole Policji w Pile. Komendant za aktywność realizowaną w działalności samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej, wyróżnił listem gratulacyjnym oraz upominkiem post. Agnieszkę Pawełczyk. Podczas spotkania dotychczasowa przewodnicząca przekazała symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie przez najbliższe trzy miesiące sierż. Beata Szyndler-Kołtunowska z kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności dochodzeniowo - śledcze.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich 15 maja egzaminie.

Majowe pożegnanie Majowe pożegnanie Majowe pożegnanie Majowe pożegnanie

autor: Wojciech Thiel