Ekspresowy certyfikat

Data publikacji 17.04.2015

Eksperci twierdzą, że nie jest możliwe popełnienie przestępstwa bez pozostawienia śladów. Zabezpieczenie ich jest sprawa pierwszoplanową, ponieważ mogą stać się ...

Ekspresowy certyfikat Eksperci twierdzą, że nie jest możliwe popełnienie przestępstwa bez pozostawienia śladów. Zabezpieczenie ich jest sprawa pierwszoplanową, ponieważ mogą stać się dowodami, na podstawie których przestępca jest doprowadzony przed oblicze sprawiedliwości. Dowodami tymi mogą być odciski palców, włosy, włókna ubrań, chemikalia, dokumenty, pociski itd. Dowody te są ujawniane i zabezpieczane przez techników kryminalistyki.
Nasz honorowy gość, przyjaciel samorządu szkolnego słuchaczy Artur Wożniak uczestniczył wczoraj w warsztatach kryminalistycznych przygotowanych przez wykładowcę - st. asp. Pawła Leśniewskiego, a przeprowadzonych pod jego kierunkiem przez słuchaczy kursu specjalistycznego dla techników kryminalistyki. Artur otrzymał certyfikat ekspresowo ukończonego kursu techniki kryminalistycznej oraz drobne gadżety kryminalne. Duże wrażenie na naszym gościu wywarło wręczenie książki (z dedykacją) przez profesora Mariusza Czubaja, który jest uczestnikiem odbywającego się właśnie Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła”. Na zakończenie wizyty Artur wraz ze swoją mamą odbył spacer po szkole.

Ekspresowy certyfikat Ekspresowy certyfikat Ekspresowy certyfikat Ekspresowy certyfikat

autor: Wojciech Thiel

(17.04.15)