Sukces piłkarzy

Data publikacji 03.04.2015

Sukces piłkarzy Reprezentacja Szkoły Policji w Pile uczestniczyła w Turnieju Piłki Halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży, który odbył się w Budzyniu. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn reprezentujących funkcjonariuszy Policji, Straży Pożarnej, pracowników nadleśnictwa i firmy współpracującej z Policją.
Nasza reprezentacja dotarła do finału imprezy, gdzie po zaciętym meczu uległa drużynie reprezentującej firmę ZPHU Sławomira Lisiewicza 0:4. Nasi piłkarze za zajęcie II miejsca w turnieju otrzymali puchar ufundowany przez Wójta Gminy Budzyń Marcina Sokołowskiego. Gratulujemy.
Obecnie nasza reprezentacja przygotowuje się do kolejnego Turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile, który rozegrany zostanie w dniu 11 kwietnia w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile.

Sukces piłkarzy Sukces piłkarzy Sukces piłkarzy Sukces piłkarzy

autor: Sylwester Urbaniak