Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego

Data publikacji 03.04.2015

Kom. Mateusz Pałys oraz podkom. Radosław Spychalski - dwaj młodsi wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych pilskiej Szkoły Policji reprezentowali naszą jednostkę ...

Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Kom. Mateusz Pałys oraz podkom. Radosław Spychalski - dwaj młodsi wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych pilskiej Szkoły Policji reprezentowali naszą jednostkę podczas Półmaratonu Ślężańskiego, który miał miejsce w Sobótce (Dolny Śląsk).
W biegu uczestniczył także słuchacz kursu podstawowego post. Grzegorz Nowak z kompanii IV Szkoły. Wszyscy trzej przebiegli dystans ponad 21 km z dobrymi czasami. Kom. Pałys zajął wysokie (66) miejsce zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i rozgrywanych podczas Półamartonu Mistrzostwach Policji (8) oraz w swojej kategorii wiekowej (2) uzyskując 01:23:35. Bardzo dobre lokaty wywalczyli także podkom. Spychalski (01:42:33) oraz post. Nowak (01:48:57).
Serdecznie gratulujemy.

Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego Nasi na trasie Półmaratonu Ślężańskiego

autor: Anna Fons

(03.04.15)