Gratulacje dla Leszka!

Data publikacji 12.03.2015

Gratulacje dla Leszka! Wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły, podinsp. Leszek Koźmiński znalazł się w gronie laureatów Plebiscytu „Człowiek Roku 2014” Tygodnika Pilskiego. W finale konkursu, (głosować można było za pomocą smsów), który odbył się wczoraj w pilskim Hotelu FORMA, podinsp. Koźmiński został wyróżniony w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I KULTURA, a nominację otrzymał jako pomysłodawca Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła”. Pamiątkowy dyplom wraz z gratulacjami wręczył dyrektor Biura Reklamy Polska Press Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu, Antoni Malinowski.
Ideą Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła”, który w tym roku będzie organizowany po raz trzeci, jest popularyzacja kryminału jako formy rozrywki i przygody intelektualnej. W jego ramach odbywają się spotkania autorskie, warsztaty, panele dyskusyjne, wystawy oraz projekcje filmów. W ubiegłym roku Festiwal został nominowany do „SYRIUSZY” (w kategorii kultura), dorocznych nagród Prezydenta Miasta Piły za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz za osiągnięcia sportowe. Współtwórcą i pomysłodawcą Festiwalu jest właśnie podinsp. Leszek Koźmiński – miłośnik literatury kryminalnej, wykładowca kryminalistyki, grafolog, biegły sądowy oraz ekspert w dziedzinie kryminalistycznych badań dokumentów Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

Gratulacje dla Leszka! Gratulacje dla Leszka! Gratulacje dla Leszka! Gratulacje dla Leszka!

autor: Anna Fons

(12.03.15)

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Tygodnika Pilskiego, Piła Nasze Miasto.