Dochodzeniowcy rozpoczynają naukę

Data publikacji 10.03.2015

Pilska Szkoła realizuje trzy zasadnicze kursy dedykowane pionowi kryminalnemu: dla policjantów wykonujących czynności operacyjno - rozpoznawcze ...

Dochodzeniowcy rozpoczynają naukę Pilska Szkoła realizuje trzy zasadnicze kursy dedykowane pionowi kryminalnemu: dla policjantów wykonujących czynności operacyjno - rozpoznawcze, dla policjantów wykonujących czynności dochodzeniowo - śledcze oraz w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej. Początek tygodnia przyniósł otwarcie kolejnego kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących czynności dochodzeniowo - śledcze.
100 dochodzeniowców ze wszystkich policyjnych garnizonów przez prawie trzy miesiące zgłębiać będzie zasady prowadzenia postępowania przygotowawczego, trafnego określania kwalifikacji prawnych zdarzeń przestępczych, umiejętnego uzasadniania decyzji procesowych, stosowania wybranych metod i formy pracy operacyjnej oraz realizowania procesu wykrywczego.

autor: Artur Godlewski

(10.03.15)