Pożegnanie samorządu

Data publikacji 27.02.2015

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, w gabinecie zastępcy komendanta szkoły ds. dydaktycznych insp. Piotr Gaca ...

Pożegnanie samorządu W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, w gabinecie zastępcy komendanta szkoły ds. dydaktycznych insp. Piotr Gaca podziękował przedstawicielom kompanii za postawę zaprezentowaną podczas pobytu. Komendant za aktywność realizowaną w działalności samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej, wyróżnił asp. Martę Michalak oraz sierż. Annę Oliwę listami gratulacyjnymi oraz upominkami. Podczas spotkania dotychczasowa przewodnicząca przekazała symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie od 5 marca post. Agnieszka Pawełczyk z kursu podstawowego zawodowego.
Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich 5 marca egzaminie.

Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu

autor: Wojciech Thiel

(26.02.15)