Przeciwko cyberprzemocy

Data publikacji 25.02.2015

Starszy wykładowca Zakładu Służby Prewencyjnej Szkoły Policji w Pile podinsp. Zbigniew Bogusz przeprowadził spotkanie dotyczące przemocy i ...

Przeciwko cyberprzemocy Starszy wykładowca Zakładu Służby Prewencyjnej Szkoły Policji w Pile podinsp. Zbigniew Bogusz przeprowadził spotkanie dotyczące przemocy i agresji w cyberprzestrzeni. W prelekcji połączonej z prezentacją multimedialną uczestniczyli uczniowie klas szóstych oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile. W trakcie interesującego spotkania młodzież dowiedziała się, jakich zagrożeń należy unikać korzystając z Internetu, oraz jakie zachowania podczas korzystania z komunikacji cyfrowej są niedozwolone i karalne. Podinsp. Bogusz opowiedział uczniom także o zasadach bezpieczeństwa i profilaktyki w korzystaniu z zasobów sieci, jak również dodał, jak nie stać się ofiarą cyberprzemocy i jakie podjąć działania, kiedy stanie się już ofiarą. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli.

Przeciwko cyberprzemocy Przeciwko cyberprzemocy Przeciwko cyberprzemocy Przeciwko cyberprzemocy

autor: Anna Fons

(24.02.15)