Halowy turniej piłki nożnej

Data publikacji 05.02.2015

W miniony poniedziałek przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile: podkom. Wojciech Kur z Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia ...

Halowy turniej piłki nożnej W miniony poniedziałek przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile: podkom. Wojciech Kur z Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia i mł. asp. Przemysław Zublewicz z Zakładu Służby Kryminalnej zorganizowali halowy turniej piłki nożnej.
W zawodach wzięło udział sześć zespołów reprezentujących poszczególne kompanie oraz drużyna, w której skład weszli przedstawiciele kadry Szkoły: podinsp. Jacek Słoński, nadkom. Paweł Holeksa, podkom. Wojciech Kur, st. asp. Małgorzta Hauchszulz, asp. Artur Lepalczyk, mł. asp. Przemysław Zublewicz i mł. asp. Łukasz Wiśniewski.
Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Dodatkowe emocje wynikające z regulaminu organizatorów, wzbudziła konieczność przebywania w trakcie całego meczu jednej kobiety. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała słuchaczka kompanii 1, profesjonalny sędzia piłkarski st. sierż. Katarzyna Netkowska.
Zwycięzcą turnieju zostali słuchacze reprezentujący kompanię 5. Na drugim miejscu podium znaleźli się słuchacze kompanii 4, a na trzecim - słuchacze kompanii 1. Wszystkie drużyny otrzymały upominki okolicznościowe związane z 60-leciem Szkoły Policji w Pile, a wyróżnieni zawodnicy - nagrody indywidualne.

Halowy turniej piłki nożnej Halowy turniej piłki nożnej Halowy turniej piłki nożnej Halowy turniej piłki nożnej

autor: Wojciech Kur

(05.02.15)