Nowa pozycja w dziale literatury zawodowej

Data publikacji 16.01.2015

Na przełomie 2014 i 2015 roku ukazała się kolejna publikacja z zakresu literatury zawodowej pt. „Taktyka posługiwania się bronią palną krótką podczas interwencji ...

Nowa pozycja w dziale literatury zawodowej Na przełomie 2014 i 2015 roku ukazała się kolejna publikacja z zakresu literatury zawodowej pt. „Taktyka posługiwania się bronią palną krótką podczas interwencji policyjnych”. Autorem opracowania jest kom. Adam Zieleniewski, młodszy wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły Policji w Pile.
Jest to poradnik dla nauczycieli policyjnych oraz słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego. Na treści opracowania, ilustrowane poglądowymi zdjęciami, składają się następujące zagadnienia: bezpieczeństwo posługiwania się bronią palną, dobycie broni, postawy strzeleckie, poruszanie się z bronią, wykorzystanie osłon balistycznych i przesłon, wymiana magazynka, poruszanie się w pomieszczeniach, poruszanie się oraz interwencje w zespole dwuosobowym.

autor: Sylwester Urbaniak

(16.01.15)

Powrót na górę strony