Głosujmy na Leszka!

Data publikacji 15.01.2015

Podinsp. Leszek Koźmiński - wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły został nominowany w plebiscycie „Człowiek Roku 2014” Tygodnika ...

Głosujmy na Leszka!" Podinsp. Leszek Koźmiński - wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły został nominowany w plebiscycie „Człowiek Roku 2014” Tygodnika Pilskiego do tego zaszczytnego tytułu. Wspomniany policjant otrzymał nominację jako pomysłodawca Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła” w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I KULTURA.

Festiwal Kryminału „Kryminalna Piła”, organizowany był po raz drugi w ubiegłym roku przy współpracy Szkoły Policji w Pile i Regionalnego Centrum Kultury „Fabryka Emocji” w Pile. Jego ideą jest popularyzacja kryminału jako formy rozrywki i przygody intelektualnej. W ramach Festiwalu odbywają się spotkania autorskie, warsztaty, panele dyskusyjne, wystawy oraz projekcje filmów. W ubiegłym roku Festiwal został nominowany do "SYRIUSZY" (w kategorii kultura), dorocznych nagród Prezydenta Miasta Piły za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz za osiągnięcia sportowe. Współtwórcą i pomysłodawcą Festiwalu tego wydarzenia jest właśnie podinsp. Leszek Koźmiński – miłośnik literatury kryminalnej, wykładowca kryminalistyki, grafolog.

Aby oddać głos w plebiscycie „Człowiek Roku 2014” na podinsp. Leszka Koźmińskiego należy wysłać sms o treści TP.33 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT). Głosowanie potrwa do 3 lutego, do północy.

autor: Anna Fons

(15.01.15)

Powrót na górę strony